Blog Finanse ma się rozumieć

czyli jak w praktyce odnaleźć się w świecie Finasów

Zacznij zarabiać prowizję za założenie konta bankowego

 

We wpisie chciałbym Ci przedstawić jak możesz zacząć zarabiać dzięki założeniu konta osobistego w Banku. Wpis podzieliłem na dwie części. W pierwszej, przedstawię aktualną ofertę promocyjną konta osobistego, w której bank płaci klientowi 100 złotych za założenie konta i wykonanie transakcji kartą na określoną kwotę. W drugiej części znajdzie się gotowa instrukcja jak bonusy od banku zwiększyć, a przy niewielkim nakładzie pracy uzyskać z tego tytułu dodatkowy, systematyczny dochód. Dlatego, mam nadzieje, że mimo obszerności wpisu dotrwasz do końca :)

 

1. Promocja konta bankowego

Aktualnie jest dostępna promocja konta w ING Banku Śląskim, w której możemy otrzymać bonus za założenie konta w wysokości 100 zł.

 

Warunki do spełnienia, aby otrzymać premię:

 • od 1 lipca 2015 r. do 30 listopada 2016 r. nie mogłeś posiadać w ING Banku Śląskich Konta z Lwem: Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student.
 • Do 28 lutego 2017 musisz złożyć wniosek o konto przez internet oraz zawrzeć umowę o Konto Direct albo Komfort. Ważne: wraz z rachunkiem musisz zawnioskować o kartę debetową do konta oraz o otwarcie Konta Oszczędnościowe. Konieczne jest również wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.
 • Po założeniu konta wykonaj kartą transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 1000 zł do końca czerwca 2017.

Jeśli chodzi a samą ofertę konta to ING Bank Śląski marketingowo promuje konto zerami, z jednym ale. Karta debetowa będzie Cię kosztować 7 zł miesięcznie, o ile nie wykonasz nią transakcji na kwotę min. 300 zł (200 zł w przypadku osób poniżej 26 roku życia)

 

Jeśli 100 złotych bonusu za założenie konta satysfakcjonuje Cię kliknij baner poniżej i otwórz konto. Jeśli chcesz się dowiedzieć jak swój zarobek powiększyć o kolejne 150 złotych to zapraszam do zapoznania się z drugą częścią wpisu.

 

 

2. Zostań reklamodawcą

W dzisiejszych warunkach rynkowych producenci i usługodawcy, w tym banki, aby pozyskać nowego klienta są w stanie płacić niemałe prowizje reklamodawcom. Dlatego w sieci powstały programy partnerskie, które są pośrednikiem pomiędzy firmą zainteresowaną pozyskaniem nowego klienta a reklamodawcą. Skorzystaj z tej możliwości i zostań nie tylko klientem, ale również reklamodawcą. W przypadku zastosowania tego rozwiązania Twoje wynagrodzenie za założenie konta w ING Banku Śląskim wzrośnie o 150 złotych. 

Poniżej stawki jakie płaci jeden z programów partnerskich za założenie kont bankowych.

Konkretne pieniądze do zarobienia, ale przed założeniem konta zweryfikuj szczegółowo jakie są warunki wypłaty premii oraz najlepiej korzystaj z kont darmowych lub spełnij warunki zwolnienia z opłat za prowadzenie. Dodatkowo swój dochód możesz zwiększyć polecając produkty finansowe, do których jesteś przekonany, swojej rodzinie i znajomym. Jeśli masz konto, z którego jesteś zadowolony, bo jest darmowe i dodatkowo zarabiasz na cash backu, możesz zachęcisz kogoś z najbliższego otoczenia do rezygnacji z aktualnego płatnego konta i złożenia wniosku przez Twoją stronę w systemie partnerskim. Klasyczna sytuacja win-win. Ty zarabiasz prowizję, bank zyskuje nowego klienta, polecany oszczędza na kosztach prowadzenia konta

 

Polecane programy partnerskie, kliknij w baner, aby zacząć zarabiać

                       

Instrukcja krok po kroku jak zostać reklamodawcą w systemie partnerskim Bankier.pl

 1. Zostaniemy przekierowani na stronę startową, klikamy “Dołącz do nas”

 

2. Rozpoczynamy rejestrację. Wybieramy nazwę użytkownika, podajemy adres e-mail i numer telefonu. Jako formę prowadzenia działalności wybieramy osobę fizyczna. Ważne: po rejestracji system partnerski udostępni Ci indywidualną stronę internetową o adresie www.Nazwa_Uzytkownika.produktyfinansowe,pl. Aby kontynuować proces rejestracji musimy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz potwierdzić zapoznanie się z regulaminem.

3. Wybieramy metody promocji. Proponuję wybór jak poniżej.

4. Pozostało dodanie danych identyfikacyjnych

                                                   

5. Gratulacje!!! Zostałeś właśnie afiliantem. Pozostało kliknąć w link aktywacji, który został do Ciebie wysłany na adres mailowy podany przy rejestracji, następnie będziesz mógł się zalogować się do panelu administracyjnego.

6. Po zalogowaniu do panelu administracyjnego będziesz miał podgląd do wszystkich programów w ramach których będziesz mógł zarabiać. Do części z nich musisz się zgłosić, akceptacja zazwyczaj nie trwa długo (do 24 godzin). W przypadku konta w ING konieczne będzie zgłoszenie. Wybieramy Programy=>Do zgłoszenia=>Zgłoś się                                                                                      

7. Twoja strona internetowa o adresie www.nazwa_uzytkownika.produktyfinansowe,pl od systemu partnerskiego do promowania produktów będzie wyglądała jak poniżej. W panelu administracyjnym masz możliwość modyfikacji wyglądu strony, dostępnych produktów oraz podgląd do złożonych wniosków i rozliczeń.


Mam nadzieję, że dotrwałeś do końca :) Jeśli wpis był dla Ciebie ciekawy lub w jakikolwiek sposób użyteczny zapraszam do polubienia strony finansowka.pl na Facebooku i Twitterze oraz wykopania artykułu na wykop.pl. Jest to dla mnie ważna informacja, że treści publikowane w blogu są przydatne. Jeśli dzięki artykułowi zacząłeś zarabiać, pochwal się tym koniecznie w komentarzu.

O Autorze 

  Znajdź mnie:
 • facebook
 • twitter

3 komentarze

 1. 3 maja 2018 by Kasia

  Mam konto w ING i jestem bardzo zadowolona. Świetna oferta

 2. 9 lutego 2019 by Comparic

  No fajnie, ale gorzej jak już ma się konto w tym banku. No i ja niekoniecznie chciałbym się związywać z kolejnym bankiem, ale info przydatne.

 3. 12 marca 2019 by FXMAG

  Comparic przecież Ty nie jesteś osobą fizyczną czy firmą. Od kiedy portale internetowe mogą mieć konto firmowe?

Odpowiedz