Blog Finanse ma się rozumieć

czyli jak w praktyce odnaleźć się w świecie Finasów

Jak zgarnąć bon zniżkowy 300 złotych na wakacje za darmo?

 

Drugi raz na blogu piszę o promocji Vivusa, która zachęca do wzięcia chwilówki. Dla jasności jestem zdecydowanym przeciwnikiem zadłużania się, zwłaszcza w firmach pozabankowych, jednak w tym konkretnym przypadku po analizie regulaminu promocji, wygląda na to, że Vivus.pl przelicytował. Firma ma nadal bardzo duży apetyt na pozyskanie nowych klientów, dlatego zorganizowała promocję dla klientów, w której całkowicie bezkosztowo dostaniesz bon na 300 złotych na FLY.pl

 

 

Firmy pożyczkowe, mają problem. Potrzebują pozyskiwać nowych klientów, ponieważ m.in. program 500+ przystopował popyt na nowe pożyczki. Dlatego też oprócz kuszenia w modelu pierwsza pożyczka za darmo, Vivus ponownie wystartował z promocją, w której za wzięcie pożyczki na dowolną kwotę rozdaje bon wakacyjny o wartości 300 złotych do wykorzystania na fly.pl. Gdzie jest haczyk? Gdzie tu zarobek dla Vivusa? Zakładam, że marketingowcy z Vivusa stwierdzili, że klienci skuszą się dzięki temu na wzięcie większej kwoty kredytu i nie wszyscy kredytobiorcy spłacą pożyczkę bezkosztowo. Pojawią się opłaty za przedłużenie terminu spłaty i oczywiście zarobek dla firmy. Przykładowo dla kwoty 3000 złotych koszt przedłużenia terminu spłaty na 30 dni wynosi aż 339 złotych. Jednak przy zdroworozsądkowym podejściu do promocji, jest opcja, aby faktycznie zupełnie darmowo zgarnąć bon na 300 złotych od Vivusa.

 

 1. Bierzemy małą bezkosztową pożyczkę.

Zgodnie z zapisami regulaminu, aby skorzystać z promocji trzeba skorzystać z pożyczki w Vivus.pl na dowolną kwotę. Dlatego wybrałem opcję tylko na 100 złotych, aby nie kusić losu, że pieniądze z pożyczki wydam i będę miał problem ze spłatą w całości. Co ważne, pierwsza pożyczka w Vivus.pl jest całkowicie darmowa, więc oddajesz tylko pożyczoną kwotę, bez żadnych dodatkowych prowizji i odsetek. Z promocji mogą również skorzystać klienci, którzy w przeszłości korzystali z pożyczki Vivusa. Jednak w tym przypadku pożyczka nie będzie już darmowa. Przykładowo dla kwoty 100 złotych pożyczonych na 30 dni koszt pożyczki wyniesie 20 złotych. Aby skorzystać z promocji kliknij w link poniżej.

 

=>Weż darmową pożyczkę na Vivus.pl i zgarnij bon wakacyjny na 300 zł na FLY.pl

 

2. Bon wakacyjny na 300 złotych na Fly.pl

Bon wakacyjny zostanie do Ciebie przesłany smsem w terminie do 5 dni roboczych po zawarciu Umowy Pożyczki i będzie ważny do 31 grudnia 2018 roku. Aby skorzystać z bonu podczas składania zamówienia na stronie www.fly.pl podaj w polu przeznaczonym do pozostawienia komentarzu numer Bonu wakacyjnego. Następnie pracownik Fly.pl skontaktuje się telefonicznie z Uczestnikiem celem potwierdzenia złożenia zamówienia oraz dokona przeliczenia kwoty do zapłaty zgodnie z wartością Bonu wakacyjnego. Ważne: Aby skorzystać z bonu wakacyjnego twoje zamówienie na fly.pl musi być na minimum 3000 złotych. Myślę, że wakacyjnym wyjeździe dla dwóch osób nie będzie problem ze spełnieniem tego warunku.

 3. Terminowa spłata bez żadnych kosztów

Pamiętaj, że pożyczka jest darmowa tylko w przypadku terminowej spłaty bez żadnych przedłużeń. Dlatego ja swoją pożyczkę na wszelki wypadek wziąłem na 30 dni, ale spłaciłem już po dwóch. Aby uniknąć ryzyka, że zapomnę o spłacie, lub w międzyczasie wydam pieniądze :)

 

=> Weż darmową pożyczkę na Vivus.pl i zgarnij bon wakacyjny na 300 zł na FLY.pl

=> Regulamin promocji Bon wakacyjny 300 zł – pierwsza pożyczka

 

Na sam koniec jeszcze raz podkreślę,  że jestem zdecydowanym przeciwnikiem zadłużania się, zwłaszcza w firmach pozabankowych. Jednak w tym konkretnym przypadku można za darmo zgarnąć bonus na nie małą kwotę, więc czemu nie? Vivus.pl skopiował rozwiązanie stosowane od dawna w bankach, które aby pozyskać nowych klientów, są w stanie im płacić za skorzystanie z produktów. Na przykład w przypadku założenia konta osobistego lub uruchomienia karty kredytowej.

 

Standardowo już prośba, jeśli wpis był dla Ciebie ciekawy i użyteczny, daj znać w komentarzu, wykop artykuł na wykop.pl oraz udostępnij na facebooku. Dzięki temu z artykułem będzie mogło zapoznać się więcej ludzi, a dla mnie jest to ważna informacja, że treści publikowane w blogu są przydatne.

W artykule zostały zamieszczone linki afiliacyjne. Skorzystanie z produktów za ich pośrednictwem nie wiążę się dla Ciebie z żadnym kosztem. Ja, dzięki temu otrzymam wynagrodzenie, które pomoże mi w rozwijaniu bloga.

 

O Autorze 

  Znajdź mnie:
 • facebook
 • twitter

6 komentarzy

 1. 25 maja 2018 by Szymon

  Bardzo ciekawa oferta. Chętnie skorzystam, jak tylko znajdę więcej informacji.

 2. 2 czerwca 2018 by dorota

  A ja się zastanawiam nad tą ofertą. Nie wiem czy jest taka korzystna

 3. 7 czerwca 2018 by Szymon Odpowiedzialny

  Choć z chwilówek korzystam bardzo rzadko,m to akurat z oferty Vivusa miałem okazję skorzystać swego czasu. Przyznam szczerze że jest to chyba najłatwiejszy możliwy sposób na uzyskanie dodatkowej gotówki.

 4. 22 czerwca 2018 by finansowka

  Dla niedowiarków wrzucam swój kod, z którego nie będę korzystał.
  Jeśli skorzystałeś potwierdź w komentarzu.

  NW2418040V

Odpowiedz