Blog Finanse ma się rozumieć

czyli jak w praktyce odnaleźć się w świecie Finasów

Polecam

 

Na blogu będę polecać tylko te strony, produkty i usługi, do których sam jestem przekonany, które mogę z czystym sumieniem rekomendować czytelnikom.

 

Jeśli zdecydujesz się na zakup lub skorzystanie z niektórych usług lub produktów proponowanych poniżej otrzymam za to wynagrodzenia. Niektóre z podanych niżej linków to tzw. linki afiliacyjne. Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z produktów lub usług klikając w te linki, dla Ciebie nie będzie oznaczać to wyższego kosztu, a mi pozwoli uzyskać dodatkowy przychód, dzięki któremu będę mógł poświęcić więcej czasu na rozwijanie bloga.

 

1. Książka „Finansowy ninja” Michała Szafrańskiego

finninja Esencja praktycznej wiedzy z zakresu finansów. Michał od lat prowadzi bardzo popularnego bloga z tematyki oszczędzania i nie tylko. Z książki dowiesz się, jak mądrze zarządzać pieniędzmi, uniknąć pułapek zastawianych przez instytucje finansowe oraz skutecznie zaplanować swoją emeryturę. Dzięki poradom z książki, będziesz mógł zapewnić sobie i swojej rodzinie bezpieczeństwo finansowe.

2. Nozbe – aplikacja do zarządzania zadaniami

nozbe Aplikacja do zarządzania projektami i zwiększania produktywności. Korzystam na co dzień zarówno  w pracy jak i przy pisaniu bloga. Możesz sprawdzić w opcji bezpłatnej i zobaczyć jak Twoja produktywność wzrośnie skokowo. Świetna integracja z różnymi środowiskami i aplikacjami. Zdecydowanie mój numer 1 wśród aplikacji do zarządzania zadaniami.

3. Blogi finansowe, fora, strony internetowe

 

jakoszczedzacpieniadze.pl

marciniwuc.com

samcik.blox.pl

mojaforsa.pl

przeglad-finansowy.pl

forum-kredytowe.pl

finansoweblogi.pl

Opublikowano: 28 listopada 2016 przez finansowka