Blog Finanse ma się rozumieć

czyli jak w praktyce odnaleźć się w świecie Finasów

Jak wyciągnąć z lokat efektywną roczną stopę zwrotu 58,4%?

 

Masz wolne 2000 zł? Jeśli tak to możesz je szybko zamienić na 2244,61 zł. Roczna efektywna stopa zwrotu wyniesie więc 58,4%. Nie jest to żadna oferta typu Amber Gold, czy obligacji GetBack. Inwestujesz w zwykłe bezpieczne lokaty bankowe. Jak to możliwe? Zapraszam do zapoznania się z wpisem. 

 

 

W dzisiejszych czasach, ze względu na historycznie najniższe stopy procentowe, oprocentowanie lokat terminowych jest dalekie od stawek sprzed kilku lat, kiedy nie trudno było znaleźć na rynku oferty powyżej 5%. Aktualnie oferty banków często są w okolicach 1%, a nie rzadko w przypadku większych banków schodzi nawet poniżej tego poziomu. Dla wielu klientów próg bólu został przekroczony, dlatego często poszukują alternatyw obarczonych zdecydowanie wyższym ryzykiem lub trzymają pieniądze w przysłowiowej skarpecie.

Jest jednak sposób przy połączeniu dwóch działań, aby z lokat terminowych wycisnąć ponadprzeciętny zysk. Efektywna roczna stopa zwrotu 58,4% brzmi zachęcająco. Będziesz musiał poświęcić około 2h i zyskasz na czysto 293,06 – już po odliczeniu podatku Belki.

 

1. Wybór lokat

Na inwestycje wybieram najlepsze lokaty dostępne na rynku, z w miarę krótkim okresem inwestycji oraz z niską kwotą minimalną potrzebną do otwarcia lokaty. Dodatkowym kryterium był brak konieczności zakładania konta i możliwość założenia lokat zdalnie, bez konieczności wizyt w oddziale banku.

Tak jak widzicie, zysk z samych odsetek nie jest spektakularny. W sumie nominalnie, już po uwzględnieniu podatku Belki, zysk wyniesie jedyne 14,61 zł. Jak zwiększyć zysk do wspomnianych we wstępie 244,61 zł? O tym w drugiej części wpisu.

 

2. Podkręcamy zysk do konkretnej kwoty

 

W Polsce nadal niedużo osób słyszało o afiliacji, czyli w dużym uproszczeniu, na zarabianiu prowizji na poleceniu usług i produktów w internecie. W dzisiejszych warunkach rynkowych, firmy w tym banki, aby pozyskać nowego klienta są w stanie płacić niemałe prowizje reklamodawcom. Dlatego w sieci powstały programy partnerskie, które są pośrednikiem pomiędzy firmą zainteresowaną pozyskaniem nowego klienta a reklamodawcą. Możesz skorzystać z tej możliwości i zostać nie tylko klientem, ale również reklamodawcą, który zgarnie prowizję za polecenie produktu sobie samemu.

Jeśli zastosujesz to rozwiązania i zostaniesz reklamodawcą w systemie partnerskim Bankier.pl, Twoje wynagrodzenie za założenie lokat terminowych wskazanych w części pierwszej będzie wyglądało następująco:

 

Konkretne pieniądze do zarobienia, które zwiększą Twój zysk do wspomnianych 244,61 zł. Zarobek w tej wysokości osiągniesz przy otwarciu tylko trzech lokat, nie stoi nic na przeszkodzie, aby ten zysk bez ograniczeń zwiększać zachęcając znajomych do skorzystania z produktów, do których jesteś przekonany, z Twoich linków polecających. Na przykład jeśli masz konto, z którego jesteś zadowolony, bo jest darmowe i dodatkowo zarabiasz na cash backu lub jeśli znalazłeś najlepszą lokatę na rynku, możesz zachęcisz kogoś z najbliższego otoczenia do skorzystania z tych ofert przez Twoją stronę w systemie partnerskim. 

W ostatniej części znajdziesz instrukcję krok po kroku jak zostać afiliantem i zacząć zarabiać dodatkowe pieniądze. Proces rejestracji jest bardzo krótki i prosty. Całość wraz założeniem lokat nie powinna trwać więcej niż 2h, a zyskujesz co najmniej 244,61zł.

W artykule zostały zamieszczone linki afilialiacyjne, polecające system partnerski z Bankier.pl. Jeśli zostaniesz reklamodawcą za ich pośrednictwem i w ciągu trzech miesięcy zarobisz minimum 200zł, otrzymam za to wynagrodzenie w wysokości 50zł. Piszę o tym całkowicie otwarcie, ewentualny zarobek pomoże mi w rozwijaniu bloga oraz tworzeniu przydatnych i wartościowych treści dla Ciebie. Klasyczna sytuacja win-win. Ty zaczniesz zarabiać, bank zyskuje nowego klienta, a ja za opisanie tego sposobu zwiększania zarobku z lokat otrzymam wynagrodzenie. Dodatkowo jeśli będziecie zainteresowani chętnie podzielę się z Wami na blogu informacjami o ewentualnych dochodach z tego źródła.

 

3. Zostań afiliantem

 1. Aby rozpocząć rejestrację kliknij => TUTAJ, lub w baner poniżej. Zostaniesz przekierowany na stronę startową, kliknij „Dołącz do nas”

 

2. Rozpoczynasz rejestrację. Wybierz nazwę użytkownika, podaj adres e-mail i numer telefonu. Jako formę prowadzenia działalności wybieramy osobę fizyczna. Ważne: po rejestracji system partnerski udostępni Ci indywidualną stronę internetową o adresie www.Nazwa_Uzytkownika.produktyfinansowe,pl, to właśnie za jej pośrednictwem będziesz mógł promować produkty, aby otrzymać wynagrodzenie. Aby kontynuować proces rejestracji musimy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz potwierdzić zapoznanie się z regulaminem.

 

3. Wybierz metody promocji. Proponuję wybór jak poniżej.

 

 

4. Pozostało dodanie danych identyfikacyjnych.

 

                                                   

 

5. Gratulacje!!! Zostałeś właśnie afiliantem. Musisz jeszcze kliknąć w link aktywacji, który został do Ciebie wysłany na adres mailowy podany przy rejestracji, następnie będziesz mógł się zalogować się do panelu administracyjnego.

 

6. Po zalogowaniu do panelu administracyjnego będziesz miał podgląd do wszystkich programów w ramach których będziesz mógł zarabiać.

 

7. Twoja strona internetowa o adresie www.nazwa_uzytkownika.produktyfinansowe,pl od systemu partnerskiego do promowania ofert będzie wyglądała jak poniżej. W panelu administracyjnym masz możliwość modyfikacji wyglądu strony oraz dostępnych produktów.

 

 

8. Pozostało jedynie założyć lokaty, wskazane w części pierwszej klikając => Złóż wniosek. Po skorzystaniu z ofert z Twojej strony, w panelu systemu partnerskiego będziesz miał podgląd do złożonych wniosków i etapu ich rozliczenia.

 

Mam nadzieję, że wpis był dla Ciebie ciekawy oraz w jakikolwiek sposób użyteczny dla Ciebie. Zapraszam do polubienia strony finansowka.pl na Facebooku i Twitterze oraz wykopania artykułu na wykop.pl. Jest to dla mnie ważna informacja, że treści publikowane w blogu są przydatne. Jeśli dzięki artykułowi zacząłeś zarabiać, pochwal się tym koniecznie w komentarzu.

O Autorze 

  Znajdź mnie:
 • facebook
 • twitter

7 komentarzy

 1. 15 czerwca 2018 by Mariusz Kanpik

  I właśnie takich informacji poszukiwałem. Dzięki wielkie! :)

 2. 3 lipca 2018 by Gosia

  Ja skorzystałam. Wszystko dobrze poszło ;)

 3. 11 lipca 2018 by Mary

  Ale żenada… Jednak tytuły clickbaitowe nadal cieszą się popularnością, zdaję sobie sprawę że pewnie moj komentarz zostanie usunięty ale warto spróbować

 4. 14 października 2018 by Konrad

  Ja wlasnie zamierzam z tego skorzystac. Jak bedzie wiecej takich ofert – to bardzo prosze o kolejne wpisy. Blog dodalem do ulubionych ofcoz.

 5. 19 grudnia 2018 by Mariusz

  1.Gdzie można znaleźć aktualne oferty lokat terminowych objętych programem afiliacyjnym i wysokość bonusów przyznawanych za założenie takiej lokaty?
  2.Czy bonus jest taki sam bez względu na wysokość założonej lokaty? Inaczej mówiąc czy jest od sztuki, czy od wartości lokaty, a jeśli od wartości, to czy lokata dwa razy większa niż w podawanym przykładzie oznacza również dwa razy większy bonus i czy w tej sytuacji, jest jakiś górny limit wielkości lokaty i przyznawanego za jej założenie bonusa?
  3. Co będzie jeśli ktoś założy lokatę z mojego polecenia, ja otrzymam za to bonus, a następnie ten ktoś przed terminem zlikwiduje lokatę? Trzeba wtedy zwrócić otrzymany bonus?

Odpowiedz